فعالیت‌های موسسه خیریه سمر

پیشینه موسسه خیریه فعالیت‌های

دانشمندان و پزشکان متخصص جهان پس از سال‌ها تجربه و تکیه بر یافته​‌های علمی دریافتند، سلامت روحی و روانی و تغذیه مناسب مهم​‌ترین عامل در مبارزه با سرطان است. در خصوص این یافته های محکم علمی برخی مراکز معتبر پژوهشی دنیا از جمله دانشگاه جانز هاپکینز (Johns Hopkins University) اسناد تحقیقاتی را منتشر کرده​‌اند که نشان می‌دهد تغذیه مناسب و شرایط ایده آل روحی و روانی نه تنها در پیشگیری از سرطان موثر است بلکه به شکل موثری در کنترل و درمان سرطان نیز نقش دارد.

بر اساس این یافته​‌ها، موسسه خیریه سمر برای نخستین بار در کشور به ارائه خدمات متمایز با سایر مؤسسات خیریه به صورت جامع کیفی (روحی، جسمی، رفاهی) به افراد بی بضاعت مبتلا به سرطان پرداخت و نتایج درخشانی را کسب کرد.

فعالیت‌های موسسه خیریه سمر
 
آشنایی با فعالیت‌های

موسسه خیریه سمر

در فرآیند طراحی شده این موسسه هر فرد مبتلا به سرطان خدمات ویژه​‌ای دریافت می​‌کند تا نه تنها دغدغه​‌های مالی نداشته باشد، بلکه تمام نیازهای روحی و روانی او در ایده​‌آل​‌ترین شکل ممکن و با استاندارد بسیار بالایی فراهم شود. نتیجه آنکه با مهربانی مهراندیشان سمر و هموطنان دلسوزمان این خدمات تاکنون توانسته است زندگی دوباره را به بیش از ۴۴۰۰ بیمار مبتلا به سرطان بازگرداند که پیشتر امیدی به ادامه حیات چند ماه یا حتی چند روزه نداشتند. مادران، پدران و فرزندان خانواده هایی که با سرطان دست به گریبان بودند، اما بهره‌مندی از خدمات جامع کیفی (روحی، جسمی، رفاهی) این موسسه خیریه، اکنون سال‌هاست که در کنار خانواده​‌های خود با کیفیتی مطلوب به زندگی ادامه می‌دهند.