سفارش قلک سمر برای کمک به موسسه خیریه سمر

 

موسسه خیریه «سمر» با هدف حمایت جامع کیفی از بیماران مبتلا به سرطان بالای ۱۴ سال تاسیس شده است. کسانی که به انواع سرطان مبتلا می‌شوند، هزینه‌های بسیار زیادی را متحمل خواهند شد. حتی ممکن است بعضی از آنها قبل از دچار شدن به این بیماری، از شرایط مالی نسبتا خوبی هم برخوردار بوده‌اند. اما؛ بعد از ابتلا به سرطان مجبور می‌شوند که بخش زیادی از سرمایه و پس انداز خود را خرج فرایند درمان کنند و به همین دلیل، تحت فشار مالی قرار می‌گیرند.

به این ترتیب، افراد تحت پوشش موسسه خیریه سمر، یا اصطلاحا فرزندان سمر، جمعیت زیادی را تشکیل می‌دهند. سمر برای اینکه بتواند به نحو احسن و به طرز اثربخش حمایت جامع کیفی خود را به آنها ارائه دهد، به یاری شما مهراندیشان نیاز دارد.

قلک‌های موسسه خیریه سمر
 
قلک

موسسه خیریه سمر

یکی از راه‌های یاری این موسسه خیریه، درخواست قلک است. شما با این کار، می‌توانید در روزهای مختلف مقداری پول را در داخل قلک ذخیره کنید و پس از پر شدن آن، «درخواست تخلیه قلک» بدهید. مطمئن باشید که با انجام این عمل خیر، تمام آن اسکناس‌ها و سکه‌های ریز و درشتی که داخل قلک انداخته‌اید، تامین هزینه دارو و درمان فرزندان سمر را تسهیل می‌کنند.

نکته جالب در این میان، تنوع طرح‌های قلک‌هاست. هر کدام از آنها، زینت بخش محل زندگی یا کار شما خواهند بود. همچنین، شما با نصب یک قلک به دیگران نیز نشان می‌دهید، کسانی هستند که بخاطر ابتلا به یک بیماری به یاری هم وطنان‌شان نیاز دارند. بنابراین، نه تنها در تامین هزینه درمان آنها نقش داشته‌اید بلکه، در فرهنگ‌سازی برای نیکوکاری هم مشارکت نموده‌اید.

برای درخواست قلک، به دو طریق می‌توان اقدام کرد:

  • ۱. پر کردن فرمی که در زیر قرار دارد
  • ۲. تماس با شماره تلفن ۲۸۱۳۴-۰۲۱

حداکثر تا سه روز کاری پس از درخواست ‌تان، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و اقدامات لازم برای ارسال را انجام می‌دهند.

قلک پلاستیکی

قلک بهاره

قلک پاییزه

قلک زمستانه

قلک استند

قلک پتینه


  • *