اخبار و مقالات کاربردی

واحد روابط عمومی موسسه خیریه سمر در تلاش است تا مهر اندیشان و سلامت جویان خود را در جریان آخرین اخبار و رویدادها قرار داده و همچنین با درج مطالب مفید و کاربردی سهمی در بهبود کیفیت زندگی‌شان داشته باشد.

اخبار و مقالات موسسه خیریه سمر
 موسسه خیریه سمر از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت زمان، یکی یکی از پس موانع گذشت و با تکیه بر الطاف خداوند و به یاری تمامی مهراندیشانی که در این ۱۴ سال حامی سمر بوده‌اند، به روزهای فعلی رسیده است.
ادامه مطلب
تعداد واکسن‌های تزریق شده برای جلوگیری از کرونا در کشور به بیش از 99 میلیون دز رسیده است.
ادامه مطلب
مصرف خودسرانه دارو در کشور ما رواج زیادی دارد و هرقدر که پزشکان و متخصصان در این باره هشدار می‌دهند، همچنان شاهد این هستیم که برخی از شهروندان به مصرف سرانه داروها ادامه می‌دهند.
ادامه مطلب
نیمه اول سال 1400 را پشت سر گذاشتیم و چند روزی است که وارد نیمه دوم سال شده‌ایم. نیمه دوم را در حالی آغاز می‌کنیم
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر سال‌هاست که تلاش می‌کند از طرق مختلف سلامت‌جویان عزیز را که با عنوان «فرزندان سمر» شناخته می‌شوند، یاری کند
ادامه مطلب
فعلا در پیک پنجم کرونا هستیم و هرچه جلوتر می‌رویم بر تعداد مبتلایان به کووید-19 افزوده می‌شود.
ادامه مطلب
قابل توجه «مهراندیشان» عزیز و «فرزندان و ‌سلامت‌جویان» گرامی موسسه خیریه سمر؛
ادامه مطلب
کتابی می‌خواندم که در صفحه آخر آن نوشته بود:معنای زندگی در هر تن متفاوت است. برای یک فرد، فتح بلند ترین قله و برای دیگری، کشف عمیق ترین دره!
ادامه مطلب
چند ماهی است که هم در ایران و هم در بسیاری از کشورهای دنیا، واکسیناسیون علیه ویروس کرونا شروع شده است. واکسن‌های مختلفی تهیه و تولید شده و هر کشور بر اساس توصیه‌های متخصصین خودش از آن‌ها برای شهروندانش استفاده می‌کند.
ادامه مطلب
دکتر سعید نمکی، وزیر محترم وزارت بهداشت ودرمان کشور اخیرا در یک سخنرانی پیرامون چاقی و خطراتی که برای افراد چاق وجود دارد صحبت‌هایی کرده است که در ادامه خلاصه‌ای از این صحبت‌ها را خدمت را ارائه می‌کنیم.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 24 ابتداقبلی [1]