اخبار و مقالات کاربردی

واحد روابط عمومی موسسه خیریه سمر در تلاش است تا مهر اندیشان و سلامت جویان خود را در جریان آخرین اخبار و رویدادها قرار داده و همچنین با درج مطالب مفید و کاربردی سهمی در بهبود کیفیت زندگی‌شان داشته باشد.

اخبار و مقالات موسسه خیریه سمر
 


نیمه اول سال 1400 را پشت سر گذاشتیم و چند روزی است که وارد نیمه دوم سال شده‌ایم. نیمه دوم را در حالی آغاز می‌کنیم
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر سال‌هاست که تلاش می‌کند از طرق مختلف سلامت‌جویان عزیز را که با عنوان «فرزندان سمر» شناخته می‌شوند، یاری کند
ادامه مطلب
فعلا در پیک پنجم کرونا هستیم و هرچه جلوتر می‌رویم بر تعداد مبتلایان به کووید-19 افزوده می‌شود.
ادامه مطلب
قابل توجه «مهراندیشان» عزیز و «فرزندان و ‌سلامت‌جویان» گرامی موسسه خیریه سمر؛
ادامه مطلب
کتابی می‌خواندم که در صفحه آخر آن نوشته بود:معنای زندگی در هر تن متفاوت است. برای یک فرد، فتح بلند ترین قله و برای دیگری، کشف عمیق ترین دره!
ادامه مطلب
چند ماهی است که هم در ایران و هم در بسیاری از کشورهای دنیا، واکسیناسیون علیه ویروس کرونا شروع شده است. واکسن‌های مختلفی تهیه و تولید شده و هر کشور بر اساس توصیه‌های متخصصین خودش از آن‌ها برای شهروندانش استفاده می‌کند.
ادامه مطلب
دکتر سعید نمکی، وزیر محترم وزارت بهداشت ودرمان کشور اخیرا در یک سخنرانی پیرامون چاقی و خطراتی که برای افراد چاق وجود دارد صحبت‌هایی کرده است که در ادامه خلاصه‌ای از این صحبت‌ها را خدمت را ارائه می‌کنیم.
ادامه مطلب
در دو سال اخیر، همه نگاه‌ها به سمت بیماری کووید نوزده جلب شده و در این مدت، متخصصان بهداشت و درمان شاید فرصت نداشته باشند که مثل گذشته درباره خطر ابتلا به سرطان و راه‌های پیشگیری از سرطان اطلاع رسانی کنند.
ادامه مطلب
عید فطر از جمله اعیاد مبارک و مهم برای مسلمانان جهان است. در احادیث و توصیه‌های امامان و بزرگان دینی همواره بر لزوم توجه ویژه به اعیاد، از جمله عید فطر تاکید شده است. تاکید بر ارزش و اهمیت این روزهای مبارک دلایل مختلف و متنوعی دارد که یکی از آن‌ها به فرصتی بازمی‌گردد که این روزها در اختیار ما می‌گذارند. عید قربان، عید غدیر، عید فطر و ... هر کدام یک فرصت است برای ما انسان‌ها که بتوانیم به رشد و تعالی دست یابیم.
ادامه مطلب
ماه رمضان فرا رسید، هر سال وقتی عطر رمضان را احساس می‌کردیم یاد تمام خاطرات خوبی که از لحظات شیرین این ماه داشتیم مثل: بیدار شدن برای سحری، تحمل کردن و صبر کردن در برابر گرسنگی و تشنگی و در نهایت، انتظار لذت بخش برای رسیدن به اذان و افطاری، می‌افتادیم. امسال اما دومین سالی است که ویروس کرونا اندکی حال و هوای ماه رمضان را تغییر داده و مسائل تازه‌ای را برای روزه داران ایجاد کرده است.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 23 ابتداقبلی [1]