02خرداد

روزهایی که بیش از گذشته به حمایت از بیماران مبتلا به سرطان نیاز استبازگشت

موسسه خیریه سمر از بدو تاسیس در سال ۱۳۸۶ تاکنون عملکرد مبتنی بر «شفافیت، اثربخشی و پاسخگویی» را سرلوحه کار خود قرار داده است.

اما این روزها با شیوع ویروس کرونا و همچنین، نیاز فرزندان سمر به داروهای گران قیمت و کم یاب‌شان، مراقبت‌های درمانی و ملاحظات بهداشتی آن‌ها و .. لزوم حمایت از آن‌ها را افزایش داده است.

فراموش نکنیم که فرزندان سمر همچنان مشغول غلبه بر سرطان هستند

حتما به خوبی اطلاع دارید که در این اوضاع، اقشاری که از نظر مالی جزو طبقه ضعیف به حساب می‌آیند بیشتر از دیگران تحت فشار هستند. حال، تصور کنید که در این اقشار و در میان خانواده‌هایی که مجبورند زیر فشارهای مالی و اقتصادی همه جانبه زندگی‌شان را بگذرانند یک عضو مبتلا به سرطان نیز وجود داشته باشد. در این صورت هزینه‌ها و مخارج چند برابر گشته و طبیعی است که آن‌ها دیگر از پس تامین مایحتاج روزانه‌شان هم برنخواهند آمد.

موسسه خیریه سمر که طی 13 سال اخیر توانسته به بیش از 8300 نفر از مبتلایان سرطان مجموعه خدماتی را تحت عنوان «خدمات جامع کیفی» ارائه کند همچنان به مثال سابق و بنابر همان رسالت همیشگی خودش مشغول خدمت‌رسانی به این عزیزان است.

اما با توجه به شرایطی که بر اثر شیوع کرونا پدید آمده و در بخش قبلی ذکر نمودیم، امروز بیش از پیش به حمایت شما مهراندیشان نیاز داریم. شما مهراندیشان گرامی در تمام این 13 سالی که گذشت دائما همراه و پشتیبان موسسه خیریه سمر بوده‌اید و طبیعتا به نیکی می‌دانید که هرچه فشار مالی بر روی فرزندان سمر بیشتر شود احساس مسئولیت ما نیز باید افزون گردد.

و اما نکته آخر؛

همه اعضای جامعه در این ماه‌ها نگران سلامتی خود و عزیزان‌شان بوده‌اند و هستند. نوعی نگرانی که کاملا به جا بوده و اگر با مراقبت و رعایت نکات بهداشتی همراه باشد ختم به خیر خواهد شد. اما فراموش نکنیم خانواده‌هایی که یک عضو مبتلا به سرطان دارند نه تنها نگرانی بابت ابتلا به کرونا در آن‌ها بیشتر و شدیدتر است -به دلیل ضعف دستگاه ایمنی در بدن بیماران مبتلا به سرطان- بلکه همزمان مشغول طی کردن دوره‌های درمانی سرطان نیز هستند.
به همین خاطر از تک تک شما مهراندیشان عزیزی که این مطلب را مطالعه می‌فرمایید دعوت می‌کنیم تا در ماه مهمانی خداوند به حمایت از فرزندان سمر بشتابید. شکی نیست که مشارکت شما دوستان ضمن اینکه می‌تواند مشکلات متعددی را از سر راه آن خانواده‌ها بردارد همچنین، همدلی و نوع دوستی را نیز در جامعه افزایش می‌دهد.

راه‌های اهدای هدایای نقدی به موسسه خیریه سمر

۱. پرداخت آنلاین از طریق سایت سمر با کلیک کردن بر روی پرداخت اینترنتی سایت
۲. شماره حساب: 3338100100760361
۳. شماره کارت: 5022291900015429
۴. پرداخت با شماره‌گیری کد: #900*4*733*

ضمنا، می‌توانید با انتشار این صفحه و ارسال آن برای اطرافیان و دوستان خودتان، مشارکت گسترده‌تری را رقم بزنید. مشارکتی که اگر رقم بخورد، لبخند را بر صورت‌های زیبای فراوانی می‌نشاند.

مقالات مرتبط

خانه امید سمر آماده دریافت فطریه‌های شما مهراندیشان است

خانه امید سمر آماده دریافت فطریه‌های شما مهراندیشان است

مهراندیشان و همراهان گرامی، پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر را به شما تبریک می‌گوییم.

لطفا پیام، پرسش یا نظر خود را در این باره بنویسید