اخبار و مقالات کاربردی

واحد روابط عمومی موسسه خیریه سمر در تلاش است تا مهر اندیشان و سلامت جویان خود را در جریان آخرین اخبار و رویدادها قرار داده و همچنین با درج مطالب مفید و کاربردی سهمی در بهبود کیفیت زندگی‌شان داشته باشد.

اخبار و مقالات موسسه خیریه سمر
 آرشیو بر اساس گروه: اخبار و رویدادهابازگشت
موسسه خیریه سمر از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت زمان، یکی یکی از پس موانع گذشت و با تکیه بر الطاف خداوند و به یاری تمامی مهراندیشانی که در این ۱۴ سال حامی سمر بوده‌اند، به روزهای فعلی رسیده است.
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر سال‌هاست که تلاش می‌کند از طرق مختلف سلامت‌جویان عزیز را که با عنوان «فرزندان سمر» شناخته می‌شوند، یاری کند
ادامه مطلب
فعلا در پیک پنجم کرونا هستیم و هرچه جلوتر می‌رویم بر تعداد مبتلایان به کووید-19 افزوده می‌شود.
ادامه مطلب
قابل توجه «مهراندیشان» عزیز و «فرزندان و ‌سلامت‌جویان» گرامی موسسه خیریه سمر؛
ادامه مطلب
کتابی می‌خواندم که در صفحه آخر آن نوشته بود:معنای زندگی در هر تن متفاوت است. برای یک فرد، فتح بلند ترین قله و برای دیگری، کشف عمیق ترین دره!
ادامه مطلب
عید فطر از جمله اعیاد مبارک و مهم برای مسلمانان جهان است. در احادیث و توصیه‌های امامان و بزرگان دینی همواره بر لزوم توجه ویژه به اعیاد، از جمله عید فطر تاکید شده است. تاکید بر ارزش و اهمیت این روزهای مبارک دلایل مختلف و متنوعی دارد که یکی از آن‌ها به فرصتی بازمی‌گردد که این روزها در اختیار ما می‌گذارند. عید قربان، عید غدیر، عید فطر و ... هر کدام یک فرصت است برای ما انسان‌ها که بتوانیم به رشد و تعالی دست یابیم.
ادامه مطلب
ماه رمضان فرا رسید، هر سال وقتی عطر رمضان را احساس می‌کردیم یاد تمام خاطرات خوبی که از لحظات شیرین این ماه داشتیم مثل: بیدار شدن برای سحری، تحمل کردن و صبر کردن در برابر گرسنگی و تشنگی و در نهایت، انتظار لذت بخش برای رسیدن به اذان و افطاری، می‌افتادیم. امسال اما دومین سالی است که ویروس کرونا اندکی حال و هوای ماه رمضان را تغییر داده و مسائل تازه‌ای را برای روزه داران ایجاد کرده است.
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر، امسال نیز همانند سال گذشته، تعدادی از تجهیزات مورد نیاز در بخش‌های مرتبط با بیماران مبتلا به سرطان را به بیمارستان طالقانی اهدا نمود. موسسه سمر، در تاریخ سیزدهم اسفندماه سال جاری تعدادی از تجهیزات بیمارستانی را برای نصب و راه‌اندازی در بیمارستان طالقانی اهد...
ادامه مطلب
متاسفانه در پی تماس خیرین و مخاطبان زیادی با مؤسسه در خصوص استفاده‌ی یک رویداد جدید از نام سَمَر و پرداختن به موضوع سرطان در سلسله برنامه‌های ویدئویی و همچنین ثبت‌نام و فروش بلیت برای حضور در این رویداد، به اطلاع مهراندیشان گرامی می‌رساند مؤسسه خیریه سمر طی تماس تلفنی با تهیه‌کننده‌ی این برنامه، ضمن رساندن مراتب اعتراض به دست‌اندرکاران این رویداد، از طریق بخش حقوقی پیگیر این اتفاق ناخوشایند است و حق خود می‌داند تا از طریق قانونی برای جلوگیری از تضییع حقوق سلامت‌جویان مؤسسه اقدام نماید.
ادامه مطلب
ماه محرم در پیش است و هر چه به آن نزدیک‌تر می‌شویم، بیشتر حس و حال عاشورا و شب‌های عزاداری امام حسین ما را فرامی‌گیرد. اگرچه امسال بخاطر شیوع ویروس کرونا و لزوم حفظ فاصله اجتماعی احتمالا مراسم‌های متفاوتی را در پیش خواهیم داشت و هنوز هم مشخص نیست که دقیقا چه تصمیمی در این مورد اجرا خواهد شد، اما این مسائل هیچ‌کدام در اصل و اساس ماه محرم تفاوتی ایجاد نمی‌کند.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 6 ابتداقبلی [1]