اخبار و مقالات کاربردی

واحد روابط عمومی موسسه خیریه سمر در تلاش است تا مهر اندیشان و سلامت جویان خود را در جریان آخرین اخبار و رویدادها قرار داده و همچنین با درج مطالب مفید و کاربردی سهمی در بهبود کیفیت زندگی‌شان داشته باشد.

اخبار و مقالات موسسه خیریه سمر
 


آرشیو بر اساس برچسب: سمربازگشت
متاسفانه در پی تماس خیرین و مخاطبان زیادی با مؤسسه در خصوص استفاده‌ی یک رویداد جدید از نام سَمَر و پرداختن به موضوع سرطان در سلسله برنامه‌های ویدئویی و همچنین ثبت‌نام و فروش بلیت برای حضور در این رویداد، به اطلاع مهراندیشان گرامی می‌رساند مؤسسه خیریه سمر طی تماس تلفنی با تهیه‌کننده‌ی این برنامه، ضمن رساندن مراتب اعتراض به دست‌اندرکاران این رویداد، از طریق بخش حقوقی پیگیر این اتفاق ناخوشایند است و حق خود می‌داند تا از طریق قانونی برای جلوگیری از تضییع حقوق سلامت‌جویان مؤسسه اقدام نماید.
ادامه مطلب
همانطور که در شماره قبلی اعلام نمودیم، قصد داریم بخش جدیدی را با عنوان «داستان فرزندان سمر» به سایت اضافه کنیم که شامل مصاحبه‌ها، دل‌نوشته‌ها و دست‌نوشته‌های آنان می‌باشد. این دومین شماره است که با یکی دیگر از فرزندان سمر مصاحبه می‌کنیم.
ادامه مطلب
قصد داریم که از این به بعد، شما مهراندیشان را با داستان زندگی فرزندان سمر آشنا کنیم. کسانی که به خاطر مواجه شدن با بیماری سرطان، زندگی‌شان دچار یک تحول شده و تصمیم گرفته‌اند که برای طی کردن مسیر درمان خود از سمر کمک بگیرند.
ادامه مطلب
بازارچه فروش غذا به نفع بیماران مبتلا به سرطان توسط موسسه خیریه سرور مهر اندیشان راستین (سمر) برگزار می شود
ادامه مطلب