نحوه پذیرش سلامت‌جو در موسسه خیریه سمر

ایجاد فاصله در روند درمان به هر دلیلی، اشتباه است

مؤسسه‌ی خیریه سمر آماده‌ی پذیرش سلامت‌جویان گرامی برای پرداخت کمک هزینه‌ی دارو، ارائه‌ی خدمات روانشناسی و روانپزشکی است.

مؤسسه خیریه و مردمی سمر با شناسه ملی 10103390055 و شماره ثبت 21377 در شانزده سال گذشته به عنوان تنها مؤسسه ارائه دهنده خدمات جامع کیفی به بیماران مبتلا به سرطان بالای 14 سال، به درمان بیش از 12721 بیمار کمک نموده است و علاوه بر کمک‌های مالی جهت رفع نیازهای دارویی و پزشکی بیماران، با اجرای فرایند روحی و روانی و تغذیه‌ای توسط متخصصین بنام و شناخته شده‌ی این حوزه‌ باعث بالا بردن توان سیستم دفاعی بدن بیمار می‌شود و روند درمان جسمی را سرعت می‌بخشد.

مؤسسه سمر اوایل مهرماه سال 1394 موفق به دریافت گواهینامه استاندارد‌ بین‌المللی معیار‌سنجی (NGOBenchmarking) سازمان های مردم نهاد شد و طبق اعلام این مؤسسه، نخستین سازمان خیریه‌ی ایرانی بوده است که در اولین دوره‌ی ارزیابی و بدون عدم انطباق کلی، موفق به دریافت این مجوز شده بود. همچنین در مرداد ماه سال 97 این مؤسسه موفق به کسب مقام مشورتی ویژه شورای اقتصادی اجتماعی سازمان ملل (ECOSOC) گردید.

واحد پذیرش خیریه سمر
 

بیماران مبتلا به سرطان بالای 14 سال که در حال حاضر تحت درمان شیمی‌درمانی با داروی تزریقی یا خوراکی هستند می‌توانند از طریق همین صفحه یا تماس با شماره‌ی 02128134 داخلی 1، یا با مراجعه به دفاتر پذیرش نسبت به پذیرش اقدام و از خدمات مؤسسه استفاده نمایند.

همکاران مددکار ما به استقبال سلامت‌جویان خواهند آمد و راهنمایی‌های مورد نیاز را ارائه می‌دهند. در مرحله پذیرش، سلامت‌جو باید مدارک لازم جهت تشکیل پرونده را ارائه کند.

مدارک مورد نیاز

شناسنامه، کارت ملی، دفترچه بیمه و آخرین برگ پاتولوژی

ساعات کار و آدرس دفاتر پذیرش:

 • خانه‌ی امید، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16 و پنجشنبه‌ها 8 صبح تا 12 ظهر
  آدرس: خیابان شهید کلاهدوز، انتهای خیابان وارسته، نبش امیر پابرجا، پ 1
   
 • داروخانه هلال احمر شهر ری، روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16
  آدرس: شهر ری، خیابان هلال احمر، ضلع جنوبی حرم عبدالعظیم
   
 • بیمارستان امام حسین (ع)، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16
  تهران ، میدان امام حسین ، ابتدای خیابان شهید مدنی ، بیمارستان امام حسین ( ع )
   
 • داروخانه بیماری های خاص، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16
   آدرس : شهر تهران خیابان انقلاب بتدای نجات اللهی پلاک ۴ طبقه همکف
 • *
 • *
 • *
 • *