مشارکت اجتماعی موسسه خیریه سمر

مشارکت‌ اجتماعی با موسسه خیریه سمر

یکی از راه‌های همراهی کردن و یاری رساندن به موسسه خیریه سمر، مشارکت اجتماعی است.

در جوامعی که اعضای آن به مشارکت‌های اجتماعی علاقمند هستند، این پیام را به دیگران می‌دهند که نسبت به سرنوشت خود حساس می‌باشند. در حال حاضر، آمار مبتلایان به بیماری سرطان در کشورمان رو به افزایش است. طبق آمار وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۷، سالانه ۱۱۲ هزارنفر در کشور دچار این بیماری می‌شوند. بنابراین، نیاز به مشارکت گسترده مردم برای کمک به بیماران مبتلا به سرطان ضروری است.

یک راه برای این مشارکت، حمایت کردن از خیریه‌های مربوط به بیماران مبتلا به سرطان است. موسسه خیریه سمر، برنامه‌ای را با عنوان «برنامه جامع کیفی» برای حمایت از افراد مبتلا به سرطان بالای ۱۴ سال تحت پوشش خود اجرا می‌کند. حمایت‌های این موسسه خیریه، در زمینه‌های: جسمی، ذهنی، روانی و رفاهی صورت می‌پذیرد. در نتیجه، مشارکت اجتماعی شما می‌تواند سمر را برای خدمت‌رسانی بهتر به فرزندانش کمک نماید.

مشارکت اجتماعی موسسه خیریه سمر
 
مشارکت اجتماعی

موسسه خیریه سمر

مشارکت اجتماعی چیست؟

مسئولیت اجتماعی شرکت ها (Corporate Social Responsibility) یک مفهوم مدیریتی است که برای شرکت ها به منظور ادغام نگرانی های اقتصادی، اجتماعی و محیط زیست در داخل عملیات کسب و کار و ایجاد تعامل بیشتر با سهامداران طراحی شده است.

مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) به صورت کلی بعنوان یک راهکار برای تحقق تعادل میان الزام آورهای اقتصادی، محیط زیست و اجتماعی شناخته می شود که به آن «دیدگاه سه بعدی» نیز گفته می شود، و نباید فراموش کرد که خواسته ها و انتظارات سهامداران نیز در دستور کار قرار می گیرد.

انواع مشارکت اجتماعی با موسسه خیریه سمر

این نوع از حمایت، برای هر دو گروه «مهراندیشان» حقیقی و حقوقی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید در تمام بخش‌های موسسه مشارکت کنید.

شماره حساب‌های موسسه خیریه سمر

با واریز کردن مبالغ مشخص شده، هم در تامین هزینه دارو و درمان و هم در حمایت‌های رفاهی از زندگی فرزندان سمر، سهیم خواهید شد.

برای این کار، شماره حساب و شماره کارت موسسه در خدمت شماست:

حساب‌ها با نام: موسسه خیریه سرور مهراندیشان راستین (سمر)
بانک پاسارگاد:
شماره حساب: 3338100100760361
شماره کارت: 5429 - 0001 - 2919 - 5022

ضمنا، این شماره تلفن نیز آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما مهراندیشان عزیز است: ۲۸۱۳۴-۰۲۱


منابع: