اخبار و مقالات کاربردی

واحد روابط عمومی موسسه خیریه سمر در تلاش است تا مهر اندیشان و سلامت جویان خود را در جریان آخرین اخبار و رویدادها قرار داده و همچنین با درج مطالب مفید و کاربردی سهمی در بهبود کیفیت زندگی‌شان داشته باشد.

اخبار و مقالات موسسه خیریه سمر
 


Archive by year: 1400بازگشت
دکتر سعید نمکی، وزیر محترم وزارت بهداشت ودرمان کشور اخیرا در یک سخنرانی پیرامون چاقی و خطراتی که برای افراد چاق وجود دارد صحبت‌هایی کرده است که در ادامه خلاصه‌ای از این صحبت‌ها را خدمت را ارائه می‌کنیم.
ادامه مطلب
در دو سال اخیر، همه نگاه‌ها به سمت بیماری کووید نوزده جلب شده و در این مدت، متخصصان بهداشت و درمان شاید فرصت نداشته باشند که مثل گذشته درباره خطر ابتلا به سرطان و راه‌های پیشگیری از سرطان اطلاع رسانی کنند.
ادامه مطلب
عید فطر از جمله اعیاد مبارک و مهم برای مسلمانان جهان است. در احادیث و توصیه‌های امامان و بزرگان دینی همواره بر لزوم توجه ویژه به اعیاد، از جمله عید فطر تاکید شده است. تاکید بر ارزش و اهمیت این روزهای مبارک دلایل مختلف و متنوعی دارد که یکی از آن‌ها به فرصتی بازمی‌گردد که این روزها در اختیار ما می‌گذارند. عید قربان، عید غدیر، عید فطر و ... هر کدام یک فرصت است برای ما انسان‌ها که بتوانیم به رشد و تعالی دست یابیم.
ادامه مطلب
ماه رمضان فرا رسید، هر سال وقتی عطر رمضان را احساس می‌کردیم یاد تمام خاطرات خوبی که از لحظات شیرین این ماه داشتیم مثل: بیدار شدن برای سحری، تحمل کردن و صبر کردن در برابر گرسنگی و تشنگی و در نهایت، انتظار لذت بخش برای رسیدن به اذان و افطاری، می‌افتادیم. امسال اما دومین سالی است که ویروس کرونا اندکی حال و هوای ماه رمضان را تغییر داده و مسائل تازه‌ای را برای روزه داران ایجاد کرده است.
ادامه مطلب