اخبار و مقالات کاربردی

واحد روابط عمومی موسسه خیریه سمر در تلاش است تا مهر اندیشان و سلامت جویان خود را در جریان آخرین اخبار و رویدادها قرار داده و همچنین با درج مطالب مفید و کاربردی سهمی در بهبود کیفیت زندگی‌شان داشته باشد.

اخبار و مقالات موسسه خیریه سمر
 


Archive by year: 1398بازگشت
در حالیکه ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان شایع شده و مردم در کنار دولت‌ها و سازمان بهداشت جهانی مشغول مقابله با آن هستند، خبرهای خوبی مبنی بر کاهش شیوع در بعضی از نقاط و امیدواری برای تولید انبوه داروی درمان این بیماری به گوش می‌رسد.
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های خود را مراقبت از سلامت جسمی و روانی فرزندان سمر می‌داند. به همین خاطر و با توجه به شیوع بیماری «کووید ۱۹» که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا شکل می‌گیرد، لازم می‌دانیم چند نکته را بر اساس هشدارها و نکات رسمی سازمان بهداشت جهانی به اطلاع سما برسانیم.
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر در طول ۱۲ سالی که از تاسیس آن می‌گذرد، تلاش کرده است که با ارائه دادن خدمات ویژه‌ای با نام «خدمات جامع کیفی» به افراد مبتلا به سرطان بالای ۱۴ سال، به روند درمان این عزیزان کمک کند. سمر تاکنون بیش از ۸ هزار فرد مبتلا به سرطان را پذیرش کرده است.
ادامه مطلب
همانطور که در شماره قبلی اعلام نمودیم، قصد داریم بخش جدیدی را با عنوان «داستان فرزندان سمر» به سایت اضافه کنیم که شامل مصاحبه‌ها، دل‌نوشته‌ها و دست‌نوشته‌های آنان می‌باشد. این دومین شماره است که با یکی دیگر از فرزندان سمر مصاحبه می‌کنیم.
ادامه مطلب
قصد داریم که از این به بعد، شما مهراندیشان را با داستان زندگی فرزندان سمر آشنا کنیم. کسانی که به خاطر مواجه شدن با بیماری سرطان، زندگی‌شان دچار یک تحول شده و تصمیم گرفته‌اند که برای طی کردن مسیر درمان خود از سمر کمک بگیرند.
ادامه مطلب
سرطان پروستات یکی از شایع‌ترین انواع سرطان در کشور ماست. طبق آمارهای وزارت بهداشت و به نقل از خبرگزاری ایرنا، این سرطان چهارمین سرطان شایع ایران می‌باشد.
ادامه مطلب
برای اینکه بدانید سرطان سینه چطور ایجاد می‌شود و چطور درمان می‌گردد، باید با سازوکار آن آشنا شوید.
ادامه مطلب
موسسه خیریه سمر، به مناسبت «هفته مبارزه با سرطان» در سال ۱۳۹۸، تور سلامت خود را به مدت ۷ روز برگزار می‌کند. دومین روز از این دوره، پنجشنبه ۱۰ بهمن ماه بود.
ادامه مطلب
سه شنبه ۸ بهمن‌ماه، نخستین جلسه از تور سلامت ویژه «هفته مبارزه با سرطان» در خانه امید سمر برگزار شد.
ادامه مطلب
در ایران هرساله هفنه‌ای را با عنوان «هفته مبارزه با سرطان» نام‌گذاری می‌کنند. امسال نیز این دوره، با شعار «سرطان قابل پیشگیری و درمان است، با خودمراقبتی و امید» مشخص شده است.
ادامه مطلب
صفحه 1 از 2 ابتداقبلی [1]